Prointro Sp. z o.o. (siedziba)

ul. Graniczna 29, Złotniki

62-002 Suchy Las

NIP: 777-26-94-615


Biuro i Produkcja

(dostawy, odbiór towaru, korespondencja)

ul. Kościelna 26 (wjazd od ul. Rynek)

62-001 Chludowo

tel./fax 618 116 795


Dział handlowy (wyceny, zapytania ofertowe):

Bartosz Rura - kierownik działu handlowego

kom. 728 448 300

e-mail: handel@prointro.pl


Mieczysław Stefko - Przedstawiciel handlowy

kom. 795 461 373

e-mail: mieszko@prointro.pl


Szymon Zys - Przedstawiciel handlowy

kom. 795 441 826

e-mail: szymon@prointro.pl



Sekretariat/księgowość:

Beata Lektarska - koordynator biura

kom. 501 415 750

e-mail: beata@prointro.pl


Jerzy Dolata - Prezes Zarządu

e-mail: biuro@prointro.pl


Produkcja:

Iza Szarzyńska - kierownik produkcji

kom. 728 448 301

e-mail: iza@prointro.pl


Maciej Maćkowski - technolog

kom. 512 077 024

e-mail: maciej@prointro.pl


Magazyn i logistyka:

Marcin Szarzyński

kom. 728 448 310

e-mail: magazyn@prointro.pl